Konserwacja Nieruchomości

 
 
 
 
Dlaczego warto powierzyć konserwację nieruchomości profesjonalistom?
 
 
Dzięki dbaniu o jak najlepszy stan budynku, pomagamy utrzymać jego wartość, zapobiegamy niepożądanym sytuacjom takim jak usterki i awarie. Gwarantujemy natychmiastową pomoc.
 
 
W zakres kompleksowej konserwacji nieruchomości wchodzi:
  • konserwacja instalacji m.in. hydraulicznych (wodno-kanalizacyjnych), gazowych, elektrycznych, budowlanych, grzewczych;
  • okresowe przeglądy budowlane wymagane zgodnie z przepisami prawnymi;
  • zapobieganie usterkom;
  • błyskawiczna pomoc w razie awarii;
  • dbanie o bezpieczeństwo instalacji i o ogólny stan budynku;
  • naprawy śłusarskie.
 
 
Czego możesz się spodziewać ?
 
 
Pogotowia techniczego 24/7 - gwarantujemy niezbędną pomoc w razie nagłych awarii - 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy do nas zadzwonić pod numer alarmowy 661 621 178 a nasi fachowcy przyjadą na miejsce jak najszybciej, by zabezpieczyć teren i usunąć awarię.
 
Dyspozycyjności i terminowości - nasze służby techniczne przyjmują zgłoszenia przez całą dobę. Realizujemy usługi terminowo, sprawnie i szybko.
 
Profesjonalnego utrzymania wartości nieruchomości - dzięki ciągłym i kompleksowym działaniom mającym na celu dbanie o jak najlepszy stan utrzymania budynków i terenów wokół.
 
Obniżenia kosztów utrzymania nieruchomości - dzięki stałej całodobowej obsłudze i zapobieganiu usterkom na bieżąco.
 
Wykwalifikowanej kadry - nasz zespół tworzą wyłącznie pracownicy specjalizujący się w swoich dziedzinach, posiadający odpowiednie uprawnienia i wykonujący swoje prace z zaangażowaniem, zgodnie z przepisami i normami bezpieczeństwa.